Pokaz specjalny filmu "Banach - między duchem a materią"

Pokaz specjalny filmu Wiesława Saniewskiego "Banach - między duchem a materią" odbędzie się w poniedziałek, 2 września 2019 roku w Kinie Kijów o godz. 20.00.

"Opera matematyczna, czyli paradoksalny rozkład sfery"

Spektakl "Opera matematyczna, czyli paradoksalny rozkład sfery" autorstwa Romana Kołakowskiego odbędzie się we wtorek, 3 września 2019 roku, o godz. 19.30 w Audytorium Maximum.

Projekcja dwóch filmów dla uczniów „Przestrzenie Banacha” i „Polscy pogromcy Enigmy”

W dniu 4 września 2019 w godzinach 11.00-13.00 w Kinie Kijów odbędzie się projekcja dwóch filmów dla uczniów „Przestrzenie Banacha” w reżyserii Krzysztofa Langa i „Polscy pogromcy Enigmy” Waldemara Stankiewicza, prezentacja filmów zostanie poprzedzona wprowadzeniem przygotowanym specjalnie z myślą o młodzieży, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (do 30 czerwca u p. Dagmary Waszkiewicz na adres: dagmara.waszkiewicz@uj.edu.pl), a w godzinach 16.00-18.00 w Kinie Kijów ogólnodostępne powtórzenie powyższych dwóch filmów.

Koncert zespołu Boba Jazz Band

Koncert zespołu Boba Jazz Band odbędzie się we środę, 4 września 2019 roku, o godz. 20.00 w Kinie Kijów.

Promocja książki "X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy"

Promocja z udziałem autora Sir Dermota Turinga odbędzie się na Kampusie UJ w czwartek 5 września.

Bankiet

Bankiet Jubileuszowego Zjazdu Matematyków Polskich odbędzie się w czwartek, 5 września 2019 roku na Zamku Królewskim w Niepołomicach, początek o godz. 19.00. W trakcie bankietu odbędzie się krótki recital Jacka Wójcickiego.

Koncert fortepianowy Pera Enflo

Koncert fortepianowy Pera Enflo odbędzie się w piątek, 6 września 2019 roku, o godz. 20.30 w Kinie Kijów.

Załączniki:

Wystawy dla uczestników zjazdu1.5 MB