Miejsca zjazdu

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Najnowocześniejszy budynek UJ otwarty w 2005 roku, stanowi zespół sal wykładowych, z których największa, sala amfiteatralna, może pomieścić 1200 osób. Położony na Starym Mieście, 10 min. pieszo od Rynku Głównego. Wokół duża liczba zabytków, muzeów i restauracji. Miejsce obrad 6 ECM w 2012 roku.


ul. Krupnicza 33
31-123 Kraków

tel. (+48) 12 663 40 09

www pdf z lokalizacją
Autor: Aleksandra Dudziak

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Na wydziale kształci się studentów na kierunkach: matematyka, matematyka komputerowa, informatyka, informatyka analityczna, a także doktorantów matematyki i informatyki. Wydział posiada kategorię A+ MNiSW.

Przestronny i klimatyzowany budynek położony jest na Kampusie 600-lecia UJ, w pięknej okolicy, na skraju Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, trzysta metrów od zalewu Zakrzówek, z doskonałym dojazdem z centrum.


ul. Stanisława Łojasiewicza 6
30-348 Kraków

tel. (+48) 12 664 66 29

www pdf z lokalizacją

Wydział Matematyki Stosowanej AGH

Wydział prowadzi badania naukowe oraz kształci studentów w zakresie matematyki. Program studiów ukierunkowany jest na jej zastosowania ze szczególnym uwzględnieniem matematyki finansowej, ubezpieczeniowej, dyskretnej, obliczeniowej oraz zastosowań informatyki i matematyki w naukach technicznych i przyrodniczych. Wydział posiada kategorię naukową A.


al. Adama Mickiewicza 30
30-059 Kraków

tel. (+48) 12 617 31 68

www pdf z lokalizacją

Na poniższej mapie zostały zaznaczone wszystkie miejsca, związane z wydarzeniami naukowymi, popularyzacyjnymi, edukacyjnymi i towarzyszącymi w czasie Zjazdu (pełna lista dostępna po kliknięciu ikony obok "Zjazd PTM"). Zachęcamy do skorzystania z aplikacji mobilnej "Jak dojadę" do wyznaczenia żądanych tras dojazdu.

Najbliższe przystanki:
Audytorium Maximum: AGH, UR
Nowy Kampus UJ: Norymberska
Akademia Górniczo-Hutnicza: AGH, UR, Czarnowiejska

W związku z prowadzoną modernizacją sieci kolejowej trasy niektórych pociągów są zmieniane z pominięciem stacji Kraków Główny, a składy są kierowane na stacje Kraków Płaszów lub Kraków Nowa Huta. Sugerujemy szczegółowe sprawdzenie informacji dla Państwa połączenia.